Döküman

sohbet

Sohbet

Sohbet interaktif, iki veya daha fazla insan arasındaki iletişimdir . Sohbet becerilerinin gelişimi ve görgü kuralları , sosyalleşmenin önemli bir parçasıdır . Sohbet becerilerinin yeni bir dilde geliştirilmesi, dil öğretim ve öğreniminin sıkça yapıldığı bir konudur

Continue reading

sohbet

Sohbet sanatı

Sohbet sanati hayatta hemen hemen her şey için gerekli bir beceridir. Sohbetler, sizi  işveren, çalışanlar, iş ortakları veya arkadaşlarınız olabilecek önemli insanlara tanıtmaktadır. Bu ilişkilerin temelini oluşturan sohbetler olmaksızın, bir iş kurmak veya kariyerinizi geliştirmek için bir sosyal çevrenin kurulması zordur.

Continue reading

sohbet

Güzel sohbet

Guzel sohbet , bir bakıma empatidir. Aklınızdakileri acikca soylemek ve iyi anlasilmakla ilgilidir. Sohbet sirasinda ve sohbetten once sohbeti dusunurken gerginlige neden olabilecek ve tartismaya yol acabilecek , kisisel dusmanca dusunculerinizden , sıkıntılarınızdan sohbeti arindirin

Continue reading

sohbet

Hatırlatmalar

Chat , internete özgü bir deneyimdir. Gerçek zamanlı olarak dünyadaki tüm yabancılarla etkileşim kurabilirsiniz. Sohbet odalarında biraz zaman geçirirseniz, ilginç fikirlerin ve kişilerin dünyasına erişebilirsiniz.

Continue reading

sohbet

Sohbet güvenliği

Sohbet Odalarında Nasıl Güvenli Olunur Sohbet odaları, çeşitli konularda tartışmaya girmek için eğlenceli bir yer. Çevrimiçi sohbet odalarını sık sık kullanan çoğu insan iyi insanlardır, ancak bazıları diğer insanlara saldırmak veya kabadayı olmak için vardır.

Continue reading